SHD Soma Yaz Okulu Kapanış Şenliği ile Sona Erdi

SHD olarak bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Soma Yaz Okulu 10 Temmuz 2017 Pazertesi  başladı. Hep birlikte üreterek, öğrenerek, dayanışarak eğlenceli ve verimli zamanlar geçirmek dileği ile ve  “BİRLİKTE EĞLENELİM, BİRLİKTE ÖĞRENELİM, BİRLİKTE ÜRETELİM ” sloganı ile başlayan yaz okulu 28 Temmuz cuma günü gerçekleştirilen kapanış şenliği ile sona erdi.

Şenlikte konuşan SHD Genel Başkanı Melda Onur yaptığı konuşmasında yaz okuluna maddi-manevi destek veren herkese,üyelere,gönüllülere,çocuklara ve ailelere teşekkür etti.

SHD genel başkanı Melda Onur’un ardından söz alan Ege Bölge Temsilcisi Kamil Kartal yaz okuluna maddi manevi destek veren herkese,üyelere,gönüllülere,ailelere teşekkür etti. SHD’nin üç yıldır Soma’da şehit madenci aileleri ile birlikte verdiği mücadeleden bahseden Kamil Kartal’ın konuşmasının ardından şarkılar,türküler,oyunlar,danslar ve palyaço gösterisi ile şenlik bitti. Kapanışın son mesajı “2018’de Soma yaz okulunda buluşalım!” oldu.

“2018’de Soma Yaz Okulunda Buluşalım!” diyen, emeğini esirgemeyen tüm gönüllülerimize, bağışçılarımıza, çocuklara, gençlere, kadınlara, işçilere, ailelere, SHD Soma Temsilciliğimize ve tüm üyelerimize,dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz…

SOSYAL HAKLAR HERKESE
MÜCADELE EDEN HERKESLE…

 

30.07.2017